سوم ابتدایی

نکات آموزشی دانش آموزان سوم ابتدایی

سوم ابتدایی

نکات آموزشی دانش آموزان سوم ابتدایی

طبقه بندی موضوعی

۹ مطلب در آذر ۱۳۹۹ ثبت شده است

 • ۰
 • ۰

حرف اخرجدیدترین فناوری آموزشی را فراموش نکنید

آموزش خوب برای کودکان همیشه یک نگرانی والدین است. یادگیری با استفاده از روش های کلاسیک و قدیمی همیشه بسیار وقت گیر و پرزحمت بوده است. در این بین داوطلبان به دنبال آسانترین روش یادگیری هستند تا بتوانند در کمترین زمان ممکن کاملاً برای کنکور آماده شوند. آزمایشی که می تواند سرنوشت درآمد چند دهه آنها را نسبت به محل زندگی آنها رقم بزند. موسسات زیادی وجود دارند که در زمینه کنکور فعال هستند ، اما امروز می خواهم حرف آخر را معرفی کنم. این امر دنیای آموزش داوطلبان پذیرش را به سبکی جدید تبدیل کرده است.در ادامه می توانید حرف آخر را هم مشاهده بکنید.

لذت بخش ترین تجربه یادگیری در فروشگاه حرف اخر

حرف آخر برای تسلط کامل بر نرم افزار انیمیشن بصری ، آموزش ها و دوره های زیادی را گذراند و زمان زیادی را صرف ایجاد بهترین انیمیشن ها و تبدیل محتوای کتاب های درسی به انیمیشن ها ، با تجربه ترین ها کرد یکی از معلمان فراوان نمونه هایی که می توان برای درک تأثیر انیمیشن و شهود در آموزش استفاده کرد شامل فیلم هایی است که ممکن است چند سال پیش دیده باشید و اکنون صحنه ها و بخشهایی از آنها را بخاطر بسپارید و آنها را با کتاب مقایسه کنید. مدت زمان طولانی است اما محتوا کاملاً کمرنگ شده است. و این تفاوت در طول عمر به دلیل انتقال بصری مواد به نیمکره راست مغز است که طول عمر آن چندین برابر بیشتر از نیمکره چپ مغز است. همچنین در راستای عدالت آموزشی ، حرف آخر در آن روز 1.5 میلیون تومان حرف اخرE به دانشجویان عزیز ارائه می دهد.

 

دوست داشتنی ترین تجربه آموزش شیمی در شیمی حرف آخر

علاوه بر مطالب آموزشی که از فناوری کلاس جهانی در ایران استفاده می کنند ، حرف آخر همچنین صادر کننده آموزش به سایر کشورهای جهان است و در کشورهای دیگر روش تحرک و بهینه سازی زمان در آموزش حرف آخر مورد ستایش قرار گرفته و بر اساس انیمیشن است اما درخواست شده است که از این نوع روش آموزش استفاده شود. یا برای انتقال مفاهیم در نیمکره راست مغز از مدل سازی در شهود و آموزش استفاده کنیددر ادامه می توانید موسسه حرف آخر آموزش جادویی دروس متوسطه اول تا کنکور را هم مشاده بکنید.

حرف آخر ، موسسه آموزشی مورد تأیید

"کمیسیون ملی یونسکو از طراحی دروس انیمیشن پشتیبانی می کند." در 22 سپتامبر 2017 ، در یک جلسه مشترک ، رئیس کمیسیون ملی یونسکو ، دکتر محب حسینی و پور هادی ، متخصص در این زمینه ، دکتر محب حمایت خود را از کمیسیون ملی یونسکو برای برنامه آموزش این موسسه ابراز داشت. همچنین در نشست اعضای دانشگاهی مهندس منتظری و دانشگاه ایالتی Methodolica ، گواهینامه بین المللی ICOME به دلیل سبک جدید دانشگاهی توسط این دانشگاه ارائه شد و بنابراین مجموعه حرف آخر تنها موسسه آموزشی ایران است که از یک سازمان معتبر بین المللی تأیید دریافت می کند اتفاق افتاده است. معتبرترین سند ISO است. تحرک در تمام دوره های مجموعه حرف آخر دیده می شود و مختص دوره خاصی نیست. انیمیشن همچنین در حرف آخر Bio به اوج خود رسیده است ، به طوری که بینندگان می توانند تمام مفاهیم سنگین و محتوای آنها را درک کنند.

موسسه حرف آخر فقط یک آموزش نیست ، بلکه یک مجموعه کامل است که پاسخگوی تمام نیازهای یک داوطلب در کنکور است. علاوه بر منابع موجود در موسسه حرف آخر ، مشاوران برجسته کنکور نیز فعال هستند و از این طریق بسیاری فرصت های شغلی پیدا می کنند. مشاوران حرف آخر تجربه خود را با داوطلبان در میان می گذارند و در زمینه آموزش و با استفاده از برنامه 1000 ساعته حرف آخر ، پرونده کامل دوره کنکور را برای داوطلب در مدت 4 ماه تکمیل می کنند.

 • سوم ابتدایی
 • ۰
 • ۰

پروژه 6040 حرف آخر با تخفیف و تعجب ویژه

کنکور مهمترین آزمون برای همه است و تعداد کمی از خانوارها هستند که وارد محیط کنکور نشده باشند. اما هر آزمون به ابزارهای خاص خود نیاز دارد. برای کنکور ابزار مورد نیاز همان منابع است که به دلیل بزرگی آن ، انتخاب بهترین منبع برای کنکور یکی از دشوارترین کارهای ممکن است. ارائه بهترین موسسه آموزشی با بالاترین عملکرد ، که هر ساله نتایج درخشانی از خود به جای می گذارد و در سال 1998 ، با 51 رتبه زیر 300 ، به عنوان بهترین موسسه آموزشی برای کنکور شناخته شد. در ادامه می توانید حرف آخر انقلابی در آموزش ابتدایی تا کنکور را هم مشاهده کنید.

مهندس عبدالرضا منتظری معلم ، ریاضیدان معروف اهل ایران ، موسسه حرف آخر را در سال 2011 تأسیس کرد تا سبک جدیدی از یادگیری را به نامزدها ارائه دهد. این سبک که به نمایشگر دینامیک معروف است ، به طور مداوم دو ستون اصلی شهود و استفاده از الگوها را به جای فرمول ها آموزش می دهد. با نتایج درخشان خود در انتشارات دیجیتال ، این یادگیری را به داوطلبان کنکور سراسری ارائه می دهد. حرف آخر ابزاری است که می توانید با استفاده از آن خود و فرزندان خود را آرام کنید و در کنکور به آنها سود درخشان بدهید. در ادامه می توانید مقاله رونمایی از حرف آخر ؛ جدیدترین تکنولوژی آموزش ابتدایی تا کنکور را هم مشاهده بکنید.

کنکور نهایی با تضمین حرف آخر

یافتن بهترین منبع آموزشی همیشه یکی از بزرگترین نگرانی های والدین و فرزندان است ، اما با تمرکز بر روی نتایجی که هر ساله در این شرکت بدست می آید ، می توانید از منابع این مسسه و هر منبع دیگری ، به عنوان مثال کتاب مطمئن باشید. و کلاس ها ، از ناپدید می شود. و معلم خصوصی را با یادگیری معلمان مسسه به خانه برد. یکی از مهمترین ویژگیهای این شرکت بسیار چشمگیر پشتیبانی بی نظیر از این مجموعه است. آنها هیچ پولی ندارند. ماکرو برای مشاوره نیست و دانشجو از هر لحاظ خود را حمایت می کند و برای بهترین سود در کنکور آماده می شود. می توانید دنبال کنید. در ادامه می توانید تجربه برترین آموزش دروس کنکور با موسسه حرف آخر را هم مشاهده بکنید.

همچنین لیست قیمت محصولات حرف آخر را که دارای تخفیف ویژه هستند نیز مشاهده کنید.

پروژه 6040 حرف آخر سیستم جدید شامل دو قسمت است: پروژه 60 و پروژه 40. در قسمت اول ، داوطلب از صفر تا صد آموزش را بر اساس همان پویایی می بیند و پرونده آموزش را از صفر تا صد در 60 روز می بندد . این یادگیری باید توسط بهترین مربیان کنکور ایران در اختیار دانشجویان قرار گیرد. در ادامه مقاله می توانید حرف آخر بهترین راهکار آموزش مفهومی دروس کنکور را هم مشاهده کنید.

مهندس عبدالرضا منتظری مدرس ، ریاضی دان با نام ایرانی و سبک کنکور ، موسسه حرف آخر را در سال 2011 تاسیس کرد تا سبک جدیدی از یادگیری را به داوطلبان ارائه دهد. این سبک که به دلیل ارائه پویا مشهور است ، همه دروس را در دو عنصر اساسی شهود و استفاده از تمرینات به جای فرمول آموزش می دهد. با نتایج درخشان خود در انتشارات دیجیتال ، این آموزش را به داوطلبان جهانی برای کنکور ارائه می دهد. حرف آخر ابزاری است که می توانید با آخرین فکر و خیال سرنوشت خود یا فرزندان خود را ترک کنید و در کنکور به آنها سود درخشان دهید. همچنین در راستای عدالت آموزشی حرف آخر روز را با حرف آخر که یک میلیون و نیم تومان است به صورت رایگان در اختیار دانشجویان عزیز قرار می دهد. در ادامه می توانید مقاله معرفی کامل موسسه حرف آخر ویژه داوطلبان کنکور و متوسطه اول را هم مشاهده بکنید.

بیمه کنکور با حرف آخر

یافتن بهترین منبع آموزشی همیشه یکی از اصلی ترین دغدغه های والدین و فرزندان است ، اما با تمرکز بر روی نتایجی که هر ساله در این مجموعه حاصل می شود ، می توانیم به منابع این موسسه و هر منبع دیگری ، به عنوان مثال کتاب و درس ها. ، ناپدید شد و پس از ملاقات با معلمان این شرکت ، یک معلم مخفی را به خانه برد. یکی از مهمترین ویژگیهای این موسسه ، که بسیار چشمگیر است ، حمایت بی نظیر این شرکت است ، که در ازای دریافت محصولات ، علاوه بر ضمانت مادام العمر ، خدمات مشاوره ویژه کاملاً رایگان در اختیار داوطلبان است ، آنها دیگر نیازی به هزینه ندارند. آنها هیچ پولی ندارند. کالان برای مشاوره نیست و دانش آموز از هر نظر پشتیبانی می شود و آمادگی لازم را دارد تا از کنکور بهترین بهره را ببرد. همچنین می توانید از فروشگاه موسسه حرف آخر که تخفیف های ویژه ای دارد بازدید کنید. در ادامه می توانید مقاله آموزش کامل دروس بدون حفظ کردن با حرف آخر را مشاهده بکنید.

 • سوم ابتدایی
 • ۰
 • ۰

برای یادگیری فصل دوم علوم پایه ی سوم دبستان با اجی مجی همراه باشید. این فصل از کتاب علوم شامل درس های 6 تا 9 می باشد ما آن ها را در کمتر از 30 دقیقه در قالب " آموزش علوم دبستان فصل دوم" به شما ارائه می دهیم.

آموزش علوم سوم دبستان درس 6

در این درس در مورد آب ها صحبت شده است. آب به اشکال مختلفی در طبیعت دیده می شود. مثلا قسمتی از آب به شکل ابر هستند که این ابرها، آب های بخار شده از سطح زمین و دریاها هستند و بعد به شکل باران و برف به زمین باریده می شوند. بخشی از این برف و باران از کوه ها سرازیر می شوند و به شکل رود به آب دریاها اضافه می شوند. بخشی دیگر هم به داخل زمین نفوذ می کند و به صورت آب های زیر زمینی در می آیند. این آب ها اگر در زیر زمین به سنگ و با خاک رس برسند بر روی ان جمع می شوند و این آب های جمع شده را آب های زیرزمینی می نامیم. در ادامه می توانید اجی مجی ششم دبستان رو با تدریس عالی استاد مریم احمدی مشاهده بکنید.

 

نکته: در برخی از استان های ایران مانند یزد رود و یا دریاچه ای مشاهده نمی شود و مردم ان ها از آب های زیرزمینی برای مصارف روزانه و کشاورزی خود استفاده می کنند.

آموزش رود چگونه به وجود می آید؟

 برف و بارانی که از ابرها می بارند بر روی کوهستان ها سرازیر می شوند، ابتدا به هم پیوسته و جویبارها را به وجود می آورند. سپس از به هم پیوستن جویبارها رود تشکیل می شود. این رودها نیز به سمت دریاها و اقیانوس ها جاری شده و در نهایت به دریاها می ریزند. در شکل زیر تصویری از رود را می توانید مشاهده کنید. در ادامه برای بهره مندی از تخفیف های ویژه محصولات اجی مجی به صفحه ی تخفیف های اجی مجی مراجعه بکنید.

همچمنین می توان از طریق چشمه، چاه و قنات ها هم به آب های زیرزمینی دسترسی پیدا کرد. بهتر است بدانیم که استفاده بی رویه از آب های زیر زمینی و حفر بیش از حد چاه ها عث می شود که منابع آب های زیر زمینی سریع تر خالی شده و خشک شوند. ریختن پساب های کارخانه ها و خانه ها هم در هر جایی که این چاه ها به آب های زیرزمینی نزدیک هستند، باعث آلوده شدن آن ها می شود.

آموزش صفحه 50 علوم سوم ابتدایی با عنوان تهیه آب آشامیدنی

آب رودها در پشت سدهای بزرگ جمع آوری شده و سپس آت ها را به مراکز تصفیه آب منتقل می کنند. در این مراکز گل و لای آب را می گیرند و تمام مواد اضافی را از آب حدا می کنند و در پایان هم با استفاده از میکروب کش، آن آب ها را برای آشامیدن آماده می کنند. آب تصفیه شده در نهایت با استفاده از لوله کشی به شهرها و روستاها منتقل می شود. مراحل آماده سازی و تصفیه آب را در شکل زیر مشاهده می کنید.

در این بخش خلاصه ای از درس 6 علوم سوم ارائه شد که برای آموزش کامل آن می توانید به لینک زیر مراجعه کنید. در ادامه می توانید لیست قیمت اجی مجی را هم مشاهده بکنید.

آموزش درس هفتم علوم سوم دبستان

در این درس به مطالبی درباره ی نور و نحوه مشاهده اجسام می پردازیم. تور عاملی است که ما به سبب آن اجسام را می بینیم. به این صورت که نور به اجسام اطراف برخورد می کند و بازتاب ان به چشم ما می رسد و ما به سبب آن بازتاب، اجسام اطراف خود را می بینیم. برای مشاهده ی اجسام سه چیز باید مهیا باشد:

الف) نور در محیط وجود داشته باشد.

ب) بازتاب نور از جسم به چشم ما برسد و مانعی وجود نداشته باشد.

پ) جسم ما باز باشد تا نور را دریافت کند.

در تصویر زیر مشاهده می کنید نور چراغ باعث دیده شدن احسام و بچه ها شده است ولی بچه ای که چشمش بسته است چیزی را مشاهده نمی کند.

بازتابش نور چیست؟

وقتی نور به یک جسم می تابد و از سطح ان بازگردانده می شود، به این پدیده بازتابش نور می گویند. مانند آینه. در ادامه می توانید برای آشنایی بیشتر با معلم ها به صفحه اساتید اجی مجی مراجعه بکنید.

آموزش درس 9 علوم سوم

در تصویر زیر برخی از کارهای روزمره را مشاهده می کنید. اگر ما جسمی را هل می دهیم یا می کشیم به ان نیرو وارد می کنیم. به طور کامل می توان گفت ما برای هر کاری باید نیرو مصرف کنیم.

گاهی اوقات نیرو فقط برای حرکت دادن اجسام استفاده نمی شود. برای متوقف کردن، تغییر جهت دادن و تغییر شکل دادن اجسام نیز باید نیرو مصرف کنیم و نیرو می تواند در جهت های مختلف به اجسام وارد شود.

برای یادگیری مفاهیم بیشتر درباره ی مطالب گفته شده می توانید به لینک زیر مراجعه کنید.

 

 • سوم ابتدایی
 • ۰
 • ۰

کنکور مهمترین آزمایش برای هر کسی است و تعداد کمی از خانه ها هستند که وارد جو کنکور نشده باشند. اما هر آزمون به ابزارهای خاص خود نیاز دارد. برای آزمون کنکور ، ابزار مورد نیاز همان منابعی است که به دلیل اندازه ، انتخاب بهترین فونت برای کنکور یکی از دشوارترین کارهای ممکن است. ارائه بهترین موسسه آموزشی با بالاترین کارایی ، که هر ساله نتایج درخشانی از خود به جای می گذارد و در سال 1998 ، با 51 رتبه زیر 300 ، به عنوان بهترین موسسه آموزشی کنکور شناخته شد.

مهندس عبدالرضا منتظری مدرس ، ریاضیدان مشهور ایرانی به نام کنکور ، موسسه حرف آخر را در سال 2011 تاسیس کرد تا سبک تدریس جدیدی را به نامزدها ارائه دهد. این سبک که به نمایشگر دینامیک معروف است ، همه دوره ها را در مورد دو رکن اصلی شهود و استفاده از الگوها به جای فرمول ها آموزش می دهد. وی با نتایج درخشان خود در نشر دیجیتال ، این آموزش را به داوطلبان جهانی کنکور ارائه می دهد. حرف آخر ابزاری است که می توانید با خیال راحت سرنوشت خود یا فرزندان خود را به آن بسپارید و در کنکور نتیجه درخشانی به آنها بدهید. در ادامه می توانید پروژه 6040 حرف آخر همراه با تخفیف ویژه و یک سورپرایز! تهیه بکنید.

 

 

تضمین مقصد کنکور با حرف آخر:

یافتن بهترین منبع آموزشی همیشه یکی از اصلی ترین دغدغه های والدین و فرزندان است ، اما با توجه به نتایج به دست آمده هر ساله در این موسسه ، می توان با منابع این موسسه و هر منبع دیگری مانند کتاب و کلاس اعتماد به نفس داشت. . ناپدید می شود و وی با آموزش معلمان این مجموعه یک معلم خصوصی به خانه برد. یکی از مهمترین ویژگیهای این موسسه که بسیار چشمگیر است ، پشتیبانی بی نظیر از این موسسه است که در ازای دریافت محصولات علاوه بر ضمانت مادام العمر ، خدمات مشاوره ویژه بصورت کاملا رایگان به داوطلبان ارائه می شود ، دیگر نیازی به صرف هزینه ندارند. ماکرو برای مشاوره نیست و دانشجو از هر نظر خود را حمایت می کند و برای بهترین نتیجه در کنکور آماده می شود. در زیر لیست قیمت محصولات حرف آخر را مشاهده می کنید که دارای تخفیف ویژه هستند. در ادامه می توانید با حرف آخر از بهترین منابع آموزشی کنکور بهره مند شوید.

 

پروژه 6040 حرف آخر سیستم جدید از دو قسمت تشکیل شده است: پروژه 60 و پروژه 40. در قسمت اول ، داوطلب از صفر تا صد آموزش را بر اساس همان پویایی می بیند و پرونده را از صفر تا صد آموزش در 60 روز می بندد. این آموزش توسط بهترین مربیان کنکور در ایران در اختیار دانشجویان قرار خواهد گرفت.

مهندس عبدالرضا منتظری مدرس ، ریاضیدان مشهور ایرانی به نام کنکور ، موسسه حرف آخر را در سال 2011 تاسیس کرد تا سبک جدید تدریس را به داوطلبان ارائه دهد. این سبک که به نمایشگر دینامیک معروف است ، همه دروس مربوط به دو رکن اصلی شهود و استفاده از الگوها را به جای فرمول ها می آموزد. وی با نتایج درخشان خود در نشر دیجیتال ، این آموزش را به داوطلبان جهانی کنکور ارائه می دهد. حرف آخر ابزاری است که می توانید با خیال راحت سرنوشت خود یا فرزندان خود را به آن بسپارید و در کنکور نتیجه درخشانی به آنها بدهید. همچنین در راستای عدالت آموزشی ، حرف آخر 5 روز با حرف آخر که یک و نیم میلیون تومان است ، برای دانشجویان عزیز رایگان در نظر می گیرد.

 

بیمه سرنوشت کنکور با موسسه حرف آخر:

یافتن بهترین منبع آموزشی همیشه یکی از اصلی ترین دغدغه های والدین و فرزندان است ، اما با توجه به نتایج به دست آمده هر ساله در این موسسه ، می توانیم از منابع این موسسه و از هر منبع دیگری از جمله کتاب و درس ها. او ناپدید می شود و یک معلم خصوصی خصوصی معلم در این مجموعه به خانه می برد. یکی از مهمترین ویژگیهای این موسسه که بسیار چشمگیر است ، پشتیبانی بی نظیر از این موسسه است که در ازای دریافت محصولات علاوه بر ضمانت مادام العمر ، خدمات مشاوره ویژه بصورت کاملا رایگان به داوطلبان ارائه می شود ، دیگر نیازی به صرف هزینه ندارند. ماکرو برای مشاوره نیست و دانشجو از هر نظر خود را حمایت می کند و برای بهترین نتیجه در کنکور آماده می شود. همچنین می توانید از فروشگاه موسسه حرف آخر که تخفیف های ویژه ای دارد بازدید کنید.

پروژه 6040 حرف آخر سیستم جدید شامل دو قسمت است: پروژه 60 و پروژه 40. در قسمت اول ، داوطلب از صفر تا صد آموزش را بر اساس همان پویایی می بیند و پرونده آموزش را از صفر تا صد در 60 روز می بندد. این آموزش توسط بهترین مربیان کنکور در ایران در اختیار دانشجویان قرار خواهد گرفت. در زیر می توانید محصولات آجی مجی ، دانش آموز اول دبستان را نیز مشاهده کنید. در ادامه می توانید رونمایی از جدیدترین متد آموزشی کنکور در موسسه حرف آخر را هم مشاهده بکنید.

 

حفظ را بدون فراموش کردن با حرف آخر تجربه کنید

کنکور؛ بزرگترین ماراتن علمی کشور که هر خانه و هر شخصی با آن روبرو شده است. کنکور مانند هر حرفه دیگری به ابزار و امکانات خاص خود که منابع کنکور است نیاز دارد. اما با توجه به منابع گسترده کنکور و عدم دانش کامل داوطلبان امروزی ، بهترین موسسه آموزشی کنکور در ایران را به شما معرفی می کنیم که دوره های کنکور را به سبک کاملاً جدید و با استفاده از بهترین فناوری آموزشی تدریس کرده است و در سال 1998 او با بالاترین عملکرد ممکن همه را شگفت زده کرد (51 رتبه زیر 300).

 

شاید نام پروفسور عبدالرضا منتظری را بارها در شبکه های مجازی یا برنامه های تلویزیونی و حتی اخبار ملی دیده باشید. مدرس ریاضی کنکور و مدیر اجرایی سایت حرف آخر ، که این موسسه را در سال 2011 تأسیس کرد و برخلاف سایر موسسات آموزشی و منابع ، کنکور را به سبک پویا برای همه دوره ها آموزش داد. این موسسه از بهترین معلمان کنکور در ایران تشکیل شده است که از جمله آنها می توان به پیمان کامیار اشاره کرد که از فرمول فیزیک را انجام داده است. استاد شیروانی که در سه ساعت با سه الگو بدون فرمول کلیه مسائل شیمی را تدریس می کند و استاد علیرضا یوسفیان پور که با تدریس بی نظیر خود در دروس دینی فراموش شده است. برای آشنایی با این موسسه می توانید وارد سایت حرف آخر شوید و از آموزش های رایگان استفاده کنید. آموزش بدون حفظ کردن و فراموشی با حرف آخر تجربه کنید.

 

با پروژه 6040 حرف آخر رویاهای خود را به واقعیت تبدیل کنید!

حدود 5 ماه از روز کنکور زمان باقی مانده است و استرس گرفتن بهترین نتیجه بر روح داوطلبان و والدین افتاده است. همه به دنبال بهترین نتیجه هستند ، اما متأسفانه آنها از کمبود وقت بیشتر در چارچوب زمانی فعلی ناامید شده اند. اما نگران نباشید!!! حرف آخر پروژه ای به نام 6040 را برای داوطلبانی که قادر به مطالعه صحیح نبوده اند در نظر گرفته است. پروژه 6040 حرف آخر ، همانطور که از نام آن پیداست ، به بخشهای 60 و 40 تقسیم شده است. و هر بخش نمایانگر یک دوره زمانی است. پروژه 60 به معنای شصت روز تدریس دروس کنکور و پروژه 40 به معنای چهل روز بررسی ، معیارگذاری ، جمع بندی و حل تست ها است. به عبارت دیگر ، در یک دوره 100 روزه ، 9 ساعت در روز ، داوطلب می تواند با بررسی و حل بیست آزمون جامع ، کل پرونده دوره را ببندد. برای به دست آوردن اطلاعات در مورد قیمت بسته ها ، می توانید آن را از طریق قیمت حرف آخر سیستم جدید درخواست کنید.

 

همچنین ممکن است از شما سوال شود که آیا این پروژه ناقص است یا همه موارد را شامل نمی شود !! اما مطمئن باشید این پروژه کامل است و از صفر تا صد امتیاز را پوشش می دهد. دلیل این اظهارات در پروژه 40 این است که تمام آزمون های کنکور 98 برای داوطلب انجام شده است و برای پاسخ به این آزمون ها ، داوطلب باید بر تمام مطالب کنکور تسلط داشته باشد ، بنابراین وجود این آزمون ها در امتحانات نهایی نامه ها. نمونه. این پروژه کامل است و داوطلب در تمام موارد لازم برای گذراندن امتحانات کنکور آموزش خواهد دید. دلیل دوم کامل این پروژه نتایج بدست آمده با استفاده از آن است و سال گذشته بسیاری از افراد مانند بهزاد خادمی ، راجین و هانا یاری ، مجتبی سعادتپیشه و توانستند حرف آخر را با پروژه 6040 شکست دهند. همچنین ، در جهت عدالت آموزشی ، حرف آخر هدیه حرف آخرA را که یک میلیون و نیم تومان است ، به دانشجویان عزیز خود به صورت رایگان ارائه می دهد.

 

 

20 ٪ پروژه 6040 به صورت رایگان !!!!

پروژه 6040 اولین بار در سال 1397 در ایران رونمایی شد و پس از دو سال نتیجه توانست جلب توجه کند و برای کسانی که در انتخاب منابع مردد هستند تعجب ویژه ای وجود دارد که در زیر خواهید شنید. اما یکی از ویژگی های این پروژه که آن را از سایر منابع متمایز می کند ، سبک تدریس آن است که در آن صفر تا صد موضوع با استفاده از الگوها و انیمیشن ها آموزش داده می شود. این الگو تأثیر بی نظیری در افزایش قدرت و سرعت آزمایش داوطلب دارد و تصویرسازی یا انیمیشن باعث می شود که داوطلب یادگیری را آسان تر و سریعتر از روش های کلاسیک انجام دهد و باعث می شود داوطلب هر موضوع یا محتوایی را به جای اینکه آن را حفظ کنید. همچنین می توانید محصولات حرف آخر را که دارای تخفیف ویژه هستند مشاهده کنید. در ادامه می توانید با حرف آخر هوشمندانه قدم بردارید.

 

اما جایزه حرف آخر برای داوطلبان تردید در انتخاب منابع بسته ای است که شامل 20٪ از پروژه 6040 است و کاملا رایگان است. این بسته شامل آموزش کلیه دروس است و برای هر درس از تدریس در بسته 604 بهره مند خواهید شد. علاوه بر این بسته ، یک برنامه مطالعه دقیق برای شما ارسال می شود که زمان و حجم مشخصی را که هر روز مطالعه خواهید کرد ، مشخص می کند . علاوه بر این بسته ، یک کتاب کار برای شما ارسال می شود که شامل تمام اسلایدهای آموزشی است و دیگر نیازی به نوشتن ندارید. در داخل کتاب کار برای هر روز آزمایشی وجود دارد که می توانید خود را محک بزنید. در واقع ، با بسته 5 روزه همراه با حرف آخر ، علاوه بر دریافت 20٪ نسخه آزمایشی رایگان برای پروژه 6040، می توانید در مدت 5 روز به 40 تست قطعی کنکور نیز پاسخ دهید. دوستان ، شما می توانید به تهیه و استفاده از 20٪ محصولات آجی ماجی ، که بسته های هدیه آجی ماجی است ، به صورت رایگان ادامه دهید. با حرف آخر آموزش دروس کنکور با جدیدترین تکنولوژی تجربه بکنید.

 

برای اطمینان خاطر مخاطبان ، حرف آخر 20٪ از کل محتوای آموزش دوره را به صورت رایگان (شامل 40 آزمون نهایی کنکور و 30 ساعت آموزش برای همه دوره ها) ارائه می دهد ، که می توانید با تماس با مشاوران یا ارسال شماره با آنها تماس بگیرید. 5 یک سیستم. 10002907 پیامک دریافت کنید.

 • سوم ابتدایی
 • ۰
 • ۰

 

کنکوری جان سلام. من شایان مامندی هستم و امروز با بودجه بندی ادبیات کنکور کامل در خدمت شما عزیزان هستم. سری قبل درصد ادبیات رتبه های برتر کنکور رو کامل در سایت ویرگول بررسی کردیم و امروز یک پله بالاتر خواهیم رفت و بودجه بندی فارسی کنکور رو کامل بررسی خواهیم کرد و ماهیت سوالات را نیز توضیح خواهیم داد. اما در ابتدا توصیه می‌کنم ویدیو زیر در مورد الفبای ادبیات کنکور رو مشاهده کنید که نکات خوبی رو در اختیارتون قرار خواهد داد. در ادامه می توانید تفاوت پروژه 6040 با صفر تا صد حرف آخر را هم مشاهده بکنید.

 

بودجه بندی ادبیات کنکور

بدون حاشیه به سراغ بودجه بندی درس ادبیات برویم که 25 تست از دفترچه کنکور سراسری را به خود اختصاص داده و مابین تمامی رشته ها مشترک است. ادبیات در کنکور ضریب 4 دارد و از این حیث اهمیت فراوانی دارد.بودجه بندی ادبیات کنکور به صورت مبحثی را در ادامه بررسی خواهیم کرد. در ادامه می توانید در مورد برنامه چهارماهه حرف آخر را مشاهده بکنید.

 

بودجه بندی املا و لغت ادبیات ادبیات کنکور

سه تست اول از درس ادبیات به مبحث معنی واژه و لغت اختصاص دارد. تیپ تست های مختلفی از این بخش طرح می‌شود اما در سال های اخیر به شدت به سمت تست های شمارشی گرایش داشته است؛ یعنی طراح چندین وازژه و معانی آن ها را قرار می‌دهد و در صورت سوال تعداد واژه هایی که معنای آن ها به صورت صحیح یا به صورت اشتباه آورده شده است را می‌خواهد. تیپ دوم از بودجه بندی لغات و املا ادبیات کنکور وجود دارد معنی لغت در واژه هاست یعنی یک لغت در 4 بیت وجود دارد و طراح گزینه ای را می‌خواهد که یک آن لغت یک معنی مد نظر خود طراح را دارد.

 

اما بودجه بندی املا فارسی کنکور از تست 4 شروع و تا تست 6 ادامه دارد یعنی 3 تست معادل 12 درصد از کل بودجه بندی فارسی کنکور. در رایج ترین نوع سوال در این مبحث هم طراح از کلمات هم آوا استفاده کرده و می‌گوید در کدام گزینه املا واژه ... صحیح یا اشتباه است یا کدام گزینه اشتباه املایی دارد. یکی از تست های پر تکرار املا ادبیات کنکور هم تست های شمارشیه.

 

بودجه بندی تاریخ ادبیات کنکور

هفتمین تست از بودجه بندی ادبیات کنکور که برای نظام جدید یک تست ادبیات مربوط به بودجه بندی تاریخ ادبیات کنکوره. اما کنکور 99 برای اولین بار یک تیپ تست جدید از تاریخ ادبیات طرح شد و دو بیت در صورت سوال اورده شده بود و اسامی شاعران آن دو بیت خواسته شده بود. تیپ رایج سوالات تاریخ ادبیات هم در سوالات شمارشی است یعنی تعدادی اثر و صاحب اثر داده می‌شود و تعداد درست یا نادرس را در صورت سوال می‌خواهد. در ادامه می توانید مقاله مربوط به بودجه بندی دینی کنکور را هم مطالعه بکنید.

 

بودجه بندی آرایه های ادبی کنکور

4 تست از ادبیات مربوط به بودجه بندی آرایه های ادبی کنکور است که معادل 16 درصد از کل تست های این درس است و سوالات 8 تا 11 از دفترچه عمومی کنکور مربوط به این بخش است. تیپ های رایج سوالات این مبحث هم پیدا کردن بیتی است که تمامی آرایه های نوشته شده در آن درست باشد، 2- در کدام بیت آرایه های ... و ... و .... وجود دارد؟، 3- تعداد آرایه های به کار رفته در بیت زیر کدام است؟ این سه تیپ از رایج ترین سوالات بودجه بندی ارایه ادبی کنکور است.

 

بودجه بندی دستور زبان فارسی

سخت ترین مبحث از ادبیات کنکور که بسیار خطرناک است به خاطر اشتباهاتی که داوطلب در پاسخگویی ممکن است مرتکب شود. زبان فارسی یا دستور زبان کنکور 5 تست از بودجه بندی ادبیات معادل 20 درصد کل را به خود اختصاص می‌دهد. تعداد اجزای یک جمله یا بیت و یا ساختمان یک جمله دو تیپ تست پر تکرار از ادبیات کنکور است. اما توصیه می‌کنم مقاله بودجه بندی ادبیات کنکور هم که به صورت کامل تمامی این موارد آموزش داده شده است را نیز مطالعه کنید. در ادامه می توانید در مورد شایان مامندی مشاور رتبه برتر حرف آخر اطلاعاتی کسب بکنید.

 

بودجه بندی قرابت معنایی کنکور

بودجه بندی قرابت معنایی بیشتر از سایر مباحث است و 9 تست از ادبیات کنکور معادل 36 درصد کل ادبیات را به خود اختصاص داده است. تیپ های متداول تستی که از بخش قرابت طرح می‌شود به شکل زیر است:

 

مفهوم تمامی گزینه های زیر به جز گزینه ... یکی است

در کدام بیت شاعر به مفوم ... اشاره کرده است

مفهوم جلوی کدام گزینه صحیح است

بیت ... با کدام یک از ابیات زیر قرابت دارد

مفهوم کدام بیت با بیت زیر در تضاد است.

در ادامه می توانید اجی مجی شاهکاری در آموزش ابتدایی را هم مشاهده بکنید.

دوستان خوبم این هم از بودجه بندی فارسی کنکور و تحلیل تمامی مباحث این درس و امیدوارم از مطالعه آن لذت برده باشید. خوشحال می‌شم اگه من رو از طریق شبکه های مجازی دنبال کنید و سوالاتتون رو بپرسید تا راهنمایی کنم.

 • سوم ابتدایی
 • ۰
 • ۰

 

کنکور ی جان سلام. من شایان مامندی ، کارشناس آموزش و مشاور ارشد مجموعه حرف آخر هستم. طبق معمول شما عزیزان را دعوت می کنم ، علاوه بر مطالعه مقاله بودجه مذهبی کنکور ، مقاله بودجه کنکور عربی را در سایت ویرگول و سایر مقالات من را بخوانید تا در مورد هر درس اطلاعات خوبی کسب کنید. اول از همه ، من می خواهم به ساکن اشاره کنم که برای گرفتن درصد بالا در یک دوره مذهبی یا هر دوره دیگر ، باید آن دوره را بداند. از این لحاظ ، توصیه می کنم فیلم الفبای مذهبی کنکور را در زیر مشاهده کنید و درصد مذهبی موقعیت های اول را بخوانید. در ادامه میتوانید مقاله مربوط به بررسی درصد های ریاضی کنکور را هم مطالعه بکنید.

 

بودجه مذهبی کنکور از دو طریق ارائه می شود. اولین نوع بودجه مذهبی کنکور مربوط به بودجه مذهبی مبتنی بر کنکور و نوع دوم بودجه مذهبی کنکور مربوط به احادیث ، اشعار و کتاب های درسی است ، یعنی به صورت موضوعی. در توضیحات بالا ، بودجه دین و زندگی کنکور را می بینید. البته باید توجه داشت که دین و بودجه زندگی کنکور که در بالا می بینید یکسان نیست و ممکن است یک یا دو سوال متفاوت باشد و دلیل آن جهانی بودن دین و زندگی کنکور است. در ادامه میتوانید میانگین درصد های زیست کنکور را هم مشاهده بکنید.

 

چه چیزی می تواند ترتیب سوال را در فرضیات دینی تغییر دهد؟ اما به طور کلی و به طور متوسط ​​، این فرض تجربی ، ریاضی و دینی انسان را در نظر بگیرید و از آن استفاده کنید.

 

اهمیت هر بنیاد در بودجه تجربی ، ریاضی و بشردوستانه کنکور

منبع سوالات دینی کنکور از کتاب های دینی دهم ، یازدهم و دوازدهم است که 12 درس دین دهم ، 12 درس دین یازدهم و 10 درس دین دوازدهم است. با توجه به فرض دینی که در بالا مشاهده کردید ، مهمترین پایه و اساس دین و زندگی کلاس یازدهم است که ساختاری متفاوت با سایر اصول دارد و عمدتاً بر مضامین نبوت و امامت متمرکز است. اما در دین سال دهم و دوازدهم ، بارزترین سوالات هدف وجود ، معاد و معاد و ... است و هنگام پرسیدن سوالات ترکیبی بین دین دهم و دوازدهم باید بسیار مراقب باشید. در ادامه می توانید میانگین درصد های شیمی کنکور را هم مطالعه بکنید.

 

اما یک نکته و خبر خوب

 

دین و زندگی کنکور ، همانطور که گفته شد ، شامل 34 درس است و بسیاری از مردم احساس می کنند که این درس حفظ شده است ، اما این یک باور غلط است و در سال 1997 باید بدانید که از بین همه شرکت کنندگان ، سه گروه آزمایشی وجود دارد. (تقریباً 1 میلیون نفر). ) فقط سه نفر موفق به دریافت 100٪ شدند. در این صورت خواهیم فهمید که دین همانطور که به نظر می رسد حفظ نیست بلکه کاملاً مفهومی است. در ادامه مقاله کاملترین بودجه بندی ادبیات کنکور را هم مطالعه بکنید خیلی میتونه واستون مفید باشه دوستان.

 

برای دانش آموزی که می خواهد دین و زندگی را به روشی عادی بخواند ، مطالعه ، ارزیابی ، مرور هر درس حدود 5 ساعت طول می کشد و در نهایت یک بررسی کامل و یک تست کامل دارد. این بدان معنی است که برای یک داوطلب برای مطالعه همه ادیان و زندگی ، 34 درس حدود 170 ساعت طول می کشد. در ادامه می توانید مقاله مربوط به کامل ترین بودجه بندی عربی کنکور را هم مطالعه بکنید.

 

اما این روش را کنار بگذارید. با تدریس دین حرف آخر و آموزش یک معلم یوسفیان پور ، شما می توانید تمام دین و زندگی را فقط در 48 ساعت با وضوح آزمون و بررسی کامل کنید ، و به عنوان دانش آموزانی که 100٪ با این منبع موفق بودند ، می توانید بهترین درصد را برای شما

 • سوم ابتدایی
 • ۰
 • ۰

 

کنکور ی جان سلام. سرانجام ، به بخشی رسیدیم که در مورد درصد کنکور صحبت می کنیم و امروز در نهایت به درصد شیمی کنکور خواهیم رسید. مقاله قبلی در مورد درصد فیزیک کنکور همچنین به شما کمک می کند تا این دوره و عملکرد داوطلبان کنکور را کاملاً بشناسید. در ادامه می توانید از موسسه اجی مجی هم کامل اطلاعات کسب بکنید که پایه ابتدایی رو به صورت انیمیشن و عالی تدریس کردن.

 

اما طبق معمول ، من از شما دعوت می کنم با فیلم زیر شروع کنید ، که یک فیلم مشاوره ای شیمی کنکور است و به شما و همچنین افرادی که کوتاه مدت هستند و به دنبال چالش برانگیزترین فصول شیمی هستند ، توصیه های خوبی به شما ارائه می دهد. نگاه کنکور.

 

من لیاقت این را دارم که امروز مشاور اصلی موسسه حرف آخر و کنکور برجسته جهان باشم. شیمی کنکور توسط داوطلبان و بالاترین درصد شیمی کنکور پرداخت می شود. می توانید سوالات خود را از طریق کانال های ارتباطی و همچنین نظرات بپرسید تا بتوانم به آنها پاسخ دهم. در ادامه میتونید معرفی کامل شایان مامندی مشاور رتبه برتر حرف آخر را هم مطالعه بکنید.

درصد متوسط ​​شیمی کنکور در سه سال گذشته

میانگین درصد شیمی کنکور ، مانند سه دوره ادبیات ، عربی و زبان ، در نوسان بود و روند صعودی یا نزولی نداشت. اما در اینجا یک نکته بسیار جالب وجود دارد: در سال 1998 ، کمترین میانگین درصد کنکور مربوط به شیمی بود که 3.3٪ بود.

 

در سال 1997 ، بعد از شیمی و ریاضیات ، و در سال 1996 ، بعد از فیزیک ، شیمی کمترین درصد متوسط ​​را داشت و تاکنون تخمین زده شده است که امسال ، در کنکور 99 ، میانگین درصد شیمی کنکور است کمتر از 3.3

 

یعنی اگر طراحان عزیز همین روند را در بالا بردن سطح سوالات شیمی کنکور دنبال کنند ، ادامه بدن ، انشاالله در چند سال آینده ، درس شیمی میانگین منفی پیدا خواهد کرد ... در ادامه می توانید میانگین درصدهای ادبیات کنکور را هم مشاده بکنید و اطلاعات دقیق در این موضوع کسب بکنید.

البته ، به نظر من ، مشاور امسال ، کنکور 99 شیمی ، سنگین ترین دوره کنکور بود.

 

چگونه به سوالات شیمی کنکور توسط داوطلبان پاسخ دهیم

اولین نکته تقریباً 100٪ است که در سال 1997 هیچ کس نمی تواند در گروه آزمایش شیمی تدریس کند. شما همچنین می توانید مقاله میانگین درصد عربی کنکور را مطالعه کنید. در ادامه میتوانید میانگین درصد های فیزیک کنکور را هم مطالعه بکنید.

 

بعلاوه ، در سال 1997 ، پس از درسهای ریاضی و زبان ، بیشترین تعداد امتناع مربوط به دروس شیمی بود.

 

با این وجود ، در مورد درصدهای بیشتر از 50 ، در سال 1997 دو موضوع در ریاضیات و شیمی وجود داشت که حداقل درصدی بیشتر از 50 را در این دو موضوع کسب کردند (2٪ از کل شرکت کنندگان).

اما در کنکور 98 ، بعد از ریاضی ، فیزیک و زبان ، بیشترین آمار منفی مربوط به شیمی بود.

 

اما کمترین افرادی که توانستند بیش از 50٪ دوره های خود را بگذرانند بعد از دوره های ریاضی و فیزیک مربوط به دوره شیمی بود. در ادامه میتونید مقاله میانگین درصد های دینی کنکور را هم مشاهده بکنید.

 

این بخش برای افرادی است که می خواهند رتبه بالاتری داشته باشند. (پارازیت: برای هر دوره ، این تجزیه و تحلیل در چندین سایت قرار داده شده است که با باز کردن لینک ارزشمند مشاور حرف آخر می توانید به آنها دسترسی پیدا کنید)

 

اما در این آمار ، مهمترین قسمت از میانگین درصد شیمی ، رتبه های زیر 1000 کنکور است که بالاترین درصد شیمی پس از دوره های زیست شناسی و فیزیک در سال 1998 است ، که نشان دهنده رقابت شدید در این زمینه است. دوره.

 

در سال 1997 ، کمترین درصد متوسط ​​بعد از دوره های ادبیات و زبان در درس شیمی بود که به نظر من یکی از دلایل آن بود ، زیرا س theالات این دوره بسیار دشوار بود.

 

فاجعه ای در مطالعه درصد های زبانی کنکور

کنکور ی جان سلام. در مقالات قبلی من درصد شرع کنکور و سایر دوره های عمومی را در سایت ویرگول برای شما عزیزان به اشتراک گذاشتم و امروز قصد داریم درصد های زبان کنکور را بررسی کنیم. همه ما می دانیم که در میان کنکور افراد زیادی هستند که دارای مدرک زبان معتبر مانند TOEFL و IELTS و غیره هستند. و یکی از اصلی ترین بهانه های داوطلبان این است که نمی توانند در این دوره شرکت کنند زیرا کلاس زبان را نگذرانده اند و یا گواهینامه معتبری ندارند. اما امروز ما با بررسی درصد زبان کنکور ، از جمله درصد متوسط ​​زبان کنکور ، بالاترین درصد زبان ، و بررسی چگونگی پاسخ داوطلبان به سوالات زبان کنکور ، شروع مهمی داشته ایم.

 

به یاد داشته باشید که برای گرفتن درصد بالا در یک دوره زبان داشتن مدرک لازم نیست و تأکید می کنم که زبان کنکور یکی از دوره های کوچک کنکور است. او پیدا کرد. بنابراین تا پایان خواندن این مقاله با من باشید و اگر از من حمایت می کنید ، از لایک ها و نظرات شما خوشحال خواهم شد.

 

درصد متوسط ​​زبانهای کنکور در سه سال گذشته کنکور در سراسر جهان

نکته جالب هنگام بررسی میانگین درصد کنکور زبان ، وضعیت نامطلوب این دوره است. همانطور که در بالا ذکر شد ، سالانه بسیاری از نامزدهای مشهور به کنکور در سراسر کشور مراجعه می کنند و انتظار می رود میانگین درصد زبانهای کنکور بسیار بیشتر از این رقم باشد ، اما جالب است بدانید که میانگین درصد زبانهای کنکور در سه سال دوره ادبیات ، عربی و دین و زندگی کمتر بوده است.

 

به عبارت دیگر ، دوره زبان کمترین میزان پاسخگویی را در بین دروس عمومی دارد و یکی از دلایل این امر ، آخرین جایگاه زبان در بروشور عمومی و کمبود زمان پاسخگویی و خستگی داوطلبان است. . . با این وجود به خاطر داشته باشید که زمان پاسخگویی به دوره استاندارد زبان فرا رسیده است ، اما نحوه پاسخ داوطلبان صحیح نیست. به عنوان مثال ، در بحث درک مطلب و تست دقیق ، داوطلبان شروع به خواندن متن کامل برای پاسخ دادن می کنند. خوب عزیز ، اگر می خواهید سه متن از هر کدام حدود 10 خط بخوانید ، می دانید که وقت شما تمام می شود و برای حل این س questionsالات باید از یک سری فنون استفاده کنید.

 

بررسی نحوه پاسخگویی داوطلبان به سوالات زبان کنکور

به قسمت مورد علاقه ام رسیدیم. توصیه می کنم نحوه پاسخ دادن به سوالات کنکور را به زبان عربی در این سایت مطالعه کنید. اما این آمار به معنای نحوه پاسخ دادن به سوالات زبان کنکور بهتر از آمار قبلی است که می توانید به رقبای خود ارائه دهید. به عنوان مثال ، اگر داوطلب شرکت در کنکور 97 هستید و به هیچ زبانی پاسخ نمی دادید ، از 39٪ کل شرکت کنندگان در موقعیت بهتری قرار می گرفتید (اگرچه این کمی پیش پا افتاده است ، اما اکنون خوشحال باشید) اکنون بخاطر داشته باشید که در سال 1998 نیز تعداد افراد منفی را افزایش داد و این آمار تقریباً هر ساله نامطلوب تر می شود ...

 

اما اگر کاندیدایی بودید که در سال های 1997 و 1998 فقط به نیمی از سالات پاسخ صحیح می دادید و به بقیه سالات پاسخ نمی دادید ، در 7٪ شرکت کنندگان برتر بودید. در ادامه می توانید مقاله مربوط به میانگین درصد های زبان کنکور را هم مشاهده بکنید.

 

توجه داشته باشید که تعداد افرادی که دوره زبان را در کنکور منفی گذرانده اند بیش از سه دوره عمومی دیگر است و تعداد افرادی که دوره زبان را گذرانده اند بیش از 50 درصد کمتر از سایر دوره های عمومی است به جز 1997 ، که همان دوره ها در عربی و ادبیات بود.

 

حتی در کنکور 98 ، حدود 10 درصد از شرکت کنندگان بیش از 50 درصد امتیاز گرفتند ، اما فقط 7 درصد از دانشجویان نمره دادند.

 

نتیجه گیری: همانطور که در مقالات قبلی توضیح داده شد ، تنها پارامتر تعیین اهمیت درس نه تنها ضریب آن ، بلکه انحراف معیار در پاسخ است و این مبحث اهمیت زبان را بسیار افزایش داده است.

 

فاجعه دیگری در پاسخ به سالهای مربوط به زبان: در سال 1998 ، 48 نفر در شیمی ، 126 نفر در فیزیک و 44 نفر در ریاضیات می توانند 100 درصد دریافت کنند ، در حالی که فقط 12 نفر 100 درصد زبان دارند. این عمق فاجعه را نشان می دهد ...

آیا تا به حال متوجه شده اید که وضعیت داوطلب در دوره زبان چقدر بد است؟ اکنون گروهی از دوستان هستند که به فکر کسب رتبه بالاتر هستند ، اما زبان ضعف این دوستان است و آنها فکر می کنند با داشتن درصد کم در این درس می توان به رتبه خوبی دست یافت. اما او دوست خوب من نیست! در اینجا میانگین درصد رتبه بندی زبان زیر 1000 است که بسیار مهم است. و به خاطر داشته باشید که برای گرفتن رتبه زیر هزار ، میانگین زبان شما باید در حدود 70٪ باشد.

 

حالا دوستان دیگری هم هستند که می توانند بگویند این درصدها مربوط به سالهای گذشته است و ممکن است امسال بسیار متفاوت باشد! در پاسخ به این بررسی ، من یک توصیه دارم! برای مقایسه تمام آمار فوق که مربوط به دو یا سه سال پیش است ...

 

مشاهده خواهید کرد که این درصد ها هر ساله تقریباً یکسان هستند و تغییر چندانی نمی کنند و تقریباً در سال های بعد نیز همین مقدار خواهند بود. در مقاله درصد شرعی موقعیتهای اول ، من تحلیلی نیز ارائه داده ام و می توانید آن را به طور کامل بخوانید. در ادامه میتوانید مقاله میانگین درصد های عربی کنکور را مطالعه بکنید.

 

 • سوم ابتدایی
 • ۰
 • ۰

دوره ابتدایی یکی از مهمترین سالهای تحصیلی دانش آموز است و بر این اساس ریشه های تحصیلات او کاشته می شود و اگر در سایر مقاطع تحصیلی آموزش خوبی ببیند ، برای دوره اول مشکلی وجود ندارد ، اما اگر به آنها پیشنهاد نشود آموزش مناسب ، تأثیرات آن. در مراحل بالاتر قابل مشاهده خواهد بود و اینجاست که حکم پیشگیری قبل از درمان لغو می شود. کرونا در سالهای اخیر صدمات جدی به بخش آموزش وارد کرده است و با تبدیل از آموزش حضوری به آموزش مجازی و عدم آمادگی برای گذراندن دوره های آموزش مجازی ، منجر به عدم ارائه آموزش کافی به دانش آموزان شده است. بدون شک ، دغدغه والدین یافتن بهترین آموزشی است که فرزندان آنها بتوانند به بهترین شکل ممکن استفاده کنند و دروس خود را با خیال راحت فرا بگیرند. آموزشی که امروز می خواهیم به شما ارائه دهیم همان آموزشی است که بدنبال آن بودید و ما آن را به عنوان آموزش اجی و مجی می شناسیم.

 

آموزش و طراحی فیلم برای دوره های ابتدایی موسسه اجی مجی

ابتدا ، بیایید نگاهی به این آموزش و فلسفه آن بیندازیم! نام آجی ماجی به دو عروسک به همین نام است. این عروسک ها هنگام آموزش این مجموعه به همراه استاد ظاهر می شوند. به تعبیری ، دانش آموزانی را نشان می دهد که تأثیر زیادی در یادگیری دارند. بنابراین ، دانش آموز با کسب مهارت در این مجموعه ، دیگر نمی تواند مدرسه را ترک کند و حتی به جای تماشای کارتون و فیلم ، ترجیح می دهد مدرسه را تماشا کند. از طرف دیگر ، آجی و ماجی همچنین نقش فراگیران را بازی می کنند و می توانند در هر کلاس نقش زبان آموزان درونگرا ، برونگرا ، خجالتی و ... را بازی کنند. معلمان از اصول روانشناختی متناسب با وضعیت هر دانش آموز استفاده می کنند. لطفا مشکلات بالا را توضیح دهید و تا حدی آنها را برطرف کنید.

 

آجی ماجی همچنین با پیشگام ساختن فناوری در آموزش و پرورش در کشور ، انقلابی در عمل آموزشی خود ایجاد کرد. بنابراین ، از بهترین فناوری ها در همه آموزش ها مانند 3D ، AR و ... استفاده می شود. دانش آموزان می توانند با این فناوری ها درک و یاد بگیرند ، اما این بار دیگر نیازی به حفظ یا حتی حفظ کلمه ای ندارند. ... بدون استفاده از عکسهای معلمان این مجموعه و داستانهای آنها برای آموزش هر مبحث ، دانش آموزان عمق هر مبحث را درک می کنند و مطالب را از نظر بصری کشف می کنند. از این نظر ، آموزش بسیار جالب خواهد بود. ... بنابراین نمی توان نقش آجی ماجی را نادیده گرفت ، زیرا دانشجویان به زودی با آنها تماس می گیرند.

 

از خدمات بهترین معلمان کشور در آجی ماجی بهره مند شوید

بهترین معلمان کشور برای هدایت هر کلاس استخدام می شوند. افرادی که سالها در این زمینه تخصص دارند و بهترین مواردی را که می توان تصور کرد ارائه می دهند. قبل از آجی ماجی ، حضور در این دوره ها برای بسیاری از افراد یک چالش بود ، اما به دلیل محدودیت های حضور امکان پذیر نبود. اما با آموزش می توانید در هر کجای ایران باشید ، مثل این است که در بهترین کلاس معلم کشور و منطقه یک اتاق اختصاص دهید و فیلم های آموزشی از نظر هزینه و زمان ارائه می شوند. حمایت و اطمینان حاصل کنید که کودک شما آموزش بهتری دریافت می کند.

 

 

اما برای آجی مجی ، همه آنها بهترین معلمان در ایالات متحده هستند و می توانند در طول جشنواره های مختلف (از جمله تولید محتوا و سالها تجربه) به آنها کمک کنند ، که بسیار مهم است. آجی مجی و تیم توسعه. به دانش آموزان بینش دهید. معلمان آجی ماجی خانم مینا کاجار در کلاس اول ، خانم نرگس نوربخش در کلاس دوم ، خانم ریحانه رضایی در کلاس سوم و خانم فرزانه صدیقی در کلاس چهارم هستند. در دروس پنجم و ششم از معلمان مختلف استفاده شد. خانم نیلوفر قهرمانی ریاضیات را در کلاس های 5 و 6 تدریس می کنند ، خانم اکرم دمچرالی ریاضیات را در کلاس های 5 و 6 تدریس می کنند ، خانم پارادایس ریاضیات را در کلاس های 5 و 5 و خانم زهرا بولیوند در کلاس های 5 تدریس می کنند. آموزش تحقیق

- خانم مریم احمدی. می توانید اطلاعات مربوط به لیست قیمت محصولات آجی ماجی را در وب سایت مجموعه بیابید.

 

20. مطالب آموزشی رایگان برای هر دوره. آجی ماجی به دانشجویان هدیه می دهد.

آجی مجی همچنین به شاگردان خود توجه ویژه ای دارد. در هر سطح ، می توانید 20٪ از کل محتوای آموزشی هر کلاس را به صورت رایگان دریافت کنید. این مطالب از تمام دوره های سطح آجی و ماجی انتخاب شده است ، می توانید در کمترین زمان از آن استفاده کنید و پیشرفت چشمگیر دانش آموزان دوره ابتدایی را در یادگیری و خواندن مشاهده کنید. برای دریافت این هدیه گرانبها ، کافی است اکنون یک مدرک + نام دانشجو داشته باشید. ... و نام خانوادگی خود را از طریق پیام کوتاه آجی مجی به شماره 10002907 ارسال کنید تا کارشناسان آموزش آجی ماجی بلافاصله با شما تماس بگیرند و اقوام خود را به شما پیشنهاد دهند.

 

 البته بزرگترین فایده ای که آجی ماجی به محصولات شما می رساند مشاوره و پشتیبانی قبل و بعد از خرید محصولات آموزشی موسسه است. بهترین متخصصان و مشاوران علمی در کنار شما خواهند بود و در تهیه محصولات آموزشی به شما کمک می کنند. پس از تهیه محصول ، پشتیبانی دریافت خواهید کرد و یک مشاور مجموعه در کنار شما خواهد بود و به شما مشاوره لازم جهت دستیابی به بهترین نتیجه و کارایی بالا را می دهد تا بتوانید اسناد آموزش را در کمترین زمان انجام دهید. اصطلاح آجی ماجی هدایت می شود و به نتیجه مطلوب می رسد.

 • سوم ابتدایی
 • ۰
 • ۰

 

آموزش برنامه درسی مقدماتی بسیار مهم است ، زیرا الفبای آموزش در این سطح به دانش آموزان آموزش داده می شود و در این سطح ریشه ها و قدرت آموزش ایجاد می شود.

 

تا چند سال پیش ، تمرکز آموزش روی کنکور کارشناسی و کارشناسی ارشد بود ، اما در مقاطع بالاتر ، وقتی وضعیت دانشجویان را بررسی کردیم ، نقاط ضعف آنها را در مفهوم آموزش ابتدایی یافتیم. حتی در دوره ابتدایی ، ما در اینجا بسیار مهم هستیم. سطح بالایی از تأثیر شخصی را خواهیم دید که در ابتدا با رفتار خوب آشنا نیستند. اما یافتن منبع خوبی در خود کار دشواری است. از طرف دیگر ، وجود تاج و مجازی سازی آموزش یک عقب گرد جدی برای آموزش است. اما در اخبار ، اجی مجی را ارائه خواهیم داد ، که نگرانی های همه والدین در مورد آموزش خوب را برطرف می کند.

 

مؤسسه اجی مجی در سال 1999 تاسیس شد و گروهی از معلمان برتر را با دوره های خاص خود گرد هم آورد و برای اولین بار ترکیبی از آموزش و فن آوری را در دوره های ابتدایی ارائه داد. والدین و دانش آموزان برای آموزش رویایی آموزش دیده اند که می توانید به بهترین نتیجه برسید. امروز ، ما می خواهیم توابع مؤسسه اجی مجی و این مؤسسهE را به طور کامل توضیح دهیم و در آخر شما را با دانش آموزان دبستانی مؤسسهE و نحوه استفاده از آن آشنا کنیم ، بنابراین لطفا به خواندن این مقاله ادامه دهید.

 

معرفی کامل مؤسسه اجی مجی و سبک آموزشی این مجموعه

مؤسسه اجی مجی از زمان معرفی بسیار محبوب دانش آموزان دبستانی است. مهمترین ویژگی این مجموعه استفاده از انیمیشن و قصه گویی در آموزش است. این بدان معنی است که دانش آموز فیلم های این مجموعه را در حین آموزش ، مانند تماشای کارتون دریافت می کند. این امر خصوصاً در مورد دانشجویان نسل جدید بیشتر صدق می کند زیرا آنها رابطه خوبی با آموزش ندارند و چنین آموزشی می تواند انگیزه مطالعه را نیز برای آنها ایجاد کند. روایت و شعر نیز به دانش آموز کمک می کند تا مفاهیم را بدون نیاز به حفظ ، بیاموزد. البته نتیجه یادگیری بدون حفظ ، تاخیر در فراموشی است و از طرف دیگر ، چون مطالب به صورت متحرک و بصری آموزش داده می شود ، به نیمکره راست مغز وارد می شود ، جایی که مطالب بیشتر از یادگیری طبیعی است. .

 

معلم های اجی مجی چه افرادی هستند؟

بهترین معلمان کشور را برای برگزاری دوره اجی مجی معرفی کرد. شخصی که بهترین شروع کار را دارد ، حتی کسانی که در سطح بین المللی کار می کنند. انتخاب معلمان برای هر کلاس نیز متفاوت است. معلمان اجی مجی معمولاً به دو دسته تقسیم می شوند. معلمان از کلاس 1 تا 4 تدریس می کنند. مینا کاجار در کلاس اول ، نرگس نوربخش در کلاس اول ، ریحانه رضایی در کلاس سوم و فرزانه صدیقی در کلاس چهارم است. بسیاری از معلمان کلاس 5 و 6 درگیر آموزش هستند و هر معلم یک تجربه عالی دارد. نیلوفر قهرمانی معلم 5 و 6 ریاضیات ، اکرم دامرچالی معلم 5 و 6 پارس ، مریم احمدپور 5 معلم علوم اجتماعی و هدایای آسمانی ، زهرا بالوند طبیعت 5 پنجمین استاد علوم ، احم ، پنجمین استاد علوم است.

 

وب سایت اجی مجی

با این حال ، توصیه می شود برخی از دوره های معلم اجی مجی را در اینجا ذکر کنید. مینا کاجار در سال اول اجی مجی تدریس می کند. او علاوه بر رزومه عالی و نویسنده چندین کتاب درسی ، راهنمای درجه یک دانشجویان بین المللی در مجموعه حرفه ای Farcids است. نرگس نوربخش نه تنها معلم است ، بلکه روانشناسی است که روانشناسی و اصول تربیتی را به دانش آموزان معرفی می کند. در رشته های علوم و ریاضیات ، دوره های کلاس 5 و 6 وجود دارد. سمینارها در تمام ایالت های سراسر کشور برگزار می شود و از این دوره ها می توان در دوره های آموزشی دیگر نیز استفاده کرد.

 

20٪ محتوای آموزشی رایگان اجی مجی برای هر دوره هدایایی را به دانشجویان ارائه می دهد

مؤسسهE اجی مجی همچنین یک هدیه ویژه به همه دانشجویان ارائه می دهد. در هر سطح ، 20٪ از کل محتوای آموزشی در هر کلاس را به صورت رایگان دریافت می کنید. این مطالب از بین کلیه دوره ها در سطح اجی و مجی انتخاب شده و در کمترین زمان در دسترس است ، به شما امکان می دهد پیشرفت چشمگیری در یادگیری و خواندن مدرسه ابتدایی مشاهده کنید. اکنون داشتن مدرک و نام دانشجو برای دریافت این هدیه گرانبها کافی است. .. ما همچنین نام خانوادگی را به شماره 10002907 ارسال خواهیم کرد تا متخصصین آموزش اجی مجی بتوانند بلافاصله با شما تماس بگیرند و اقوام خود را توصیه کنند.

 • سوم ابتدایی